Dla ojców, którzy są miłośnikami motoryzacji, idealnym prezentem będzie przejazd sportowymi autami (Ferrari, Lamborghini, Nissan) na torze wyścigowym. Jeśli tato lubi mocne doznania, to warto mu podarować skok ze spadochronem. Gdy natomiast jest on miłośnikiem militariów i historii, to świetnym pomysłem będzie wypad na profesjonalną strzelnicę.

Pięćdziesiąte urodziny ojca są okrągłym jubileuszem, który trzeba należycie uczcić. Tego dnia warto spełnić jedno z marzeń taty.

Jazda sportowymi autami po torze wyścigowym

Jeśli ojciec jest fanem motoryzacji, najlepszym pomysłem będzie zabranie go na profesjonalny tor wyścigowy, gdzie będzie mógł spróbować swoich sił za kierownicą niezwykle szybkich aut. Uczestnik będzie miał do wyboru przejechanie się takimi klasykami, jak Ferrari 458 Italia, Nissan GTR czy Lamborghini Gallardo. Samochody te przyspieszają do 100 km/h w czasie mniejszym niż 4 sekundy! Ogromne przyspieszenie i moc tych maszyn sprawiają, że w uczestniku wyzwoli się duża dawka adrenaliny, dzięki czemu zapamięta to wydarzenie na długo. Nad bezpieczeństwem atrakcji będą czuwać profesjonalni instruktorzy, którzy przejechali tą trasę tysiące razy. Aby zrealizować ten prezent, należy udać się na stronę go-racing.pl w celu wykupienia vouchera umożliwiającego wejście na tor. Jest to doskonały prezent dla ojca, który jest miłośnikiem szybkich aut. Idealnie sprawdzi się na jego 50. urodziny lub dzień ojca.

Skok ze spadochronem – prezent dla odważnych

Jeśli ojciec lubi silne doznania, warto sprezentować mu skok ze spadochronem. Jest to tak mocne doświadczenie, że z pewnością zostanie zapamiętane do końca życia. Na wstępie uczestnik przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa i zachowania w powietrzu. Następnie członkowie ekipy wraz z solenizantem wznoszą się na wysokość 1700 m, skąd skaczą w tandemie (uczestnik spięty z instruktorem). Swobodne spadanie trwa średnio minutę, a lot przy rozłożonej czaszy spadochronu zajmuje 10 minut. Jest to świetny prezent zarówno na urodziny ojca, jak też dla rodziców, np. na rocznicę ślubu.

Strzelanie na strzelnicy

Dla ojców, którzy pasjonują się militariami oraz strzelaniem ostrymi nabojami, doskonałym prezentem będzie wypad na strzelnicę. Po krótkim szkoleniu dotyczącym zasad bezpieczeństwa uczestnik może wybrać broń, którą chciałby wypróbować. Do wyboru są:

  • pistolety – np. Glock 9 mm, Rewolwer,
  • karabiny automatyczne – np. M4, AK 47 Kałasznikow,
  • karabiny snajperskie (wyborowe) – np. SWD.

Każdy strzał wykonuje się po okiem instruktora strzelnictwa. Jest to prezent, który zarówno gwarantuje świetną rozrywkę, jak i zapewni naukę praktycznych umiejętności. To świetny prezent dla ojca, który interesuje się wojennymi klimatami