Zbliżają się urodziny Twojego kilkulatka, ale nie masz pojęcia co zrobić, aby były naprawdę wyjątkowe i niezapomniane? Jest takie miejsce na mapie Warszawy, które rozwiązuje ten problem. Smart Kids Planet to Centrum Mądrej Zabawy zgodnej z nurtem Edutainment. To znaczy – łączy edukację z zabawą i urodziny Twojego malucha również mogą być zorganizowane właśnie w tym stylu. Dowiedz się więcej i przekonaj dlaczego warto.

Urodzinowa zabawa w nurcie Edutainment – dlaczego jest to dobry pomysł?

Istnieją niezliczone korzyści płynące z nurtu Edutainment. W kontekście organizacji zabawy urodzinowej – ten styl przyjęcia pozwala przełamać dziecięce lęki i bariery dzięki niekonwencjonalnym metodom i sprawia, że młodzi ludzie stają się indywidualistami w swoich poglądach, z szacunkiem do innych dzieci. Niby zwykłe przyjęcie, a tak wiele dobrego może wnieść do życia solenizanta i zaproszonych gości!

Na jakie walory urodzin dziecka w stylu Edutainment warto zwrócić uwagę?

  • żadne dziecko się nie nudzi,

  • świetna zabawa połączona z rozwijaniem umiejętności,

  • kreatywne i bezpieczne zabawy za jednym, zamachem.

Szczegóły na temat organizacji zabaw w tym stylu znajdziesz tutaj: https://smartkidsplanet.pl/smart-urodziny/. Warto się zainteresować, aby sprawić dziecku wspaniałą niespodziankę z wieloma walorami.

Smart urodziny dla każdego – wybierz pakiet dopasowany do potrzeb

Poza ogólnymi korzyściami związanymi z organizacją urodzin w Centrum Mądrej Zabawy, fajne jest to, że można wybrać w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji jeden z trzech pakietów. Każdy z pakietów zawiera organizację przyjęcia w barwnie udekorowanej sali wraz z smart atrakcjami. Wliczona jest również kolorowa zastawa i możliwość zabawy w różnych strefach Centrum. W cenie jest też przewidziany poczęstunek dla uczestników w wersji podstawowej oraz upominek dla jubilata, a wszystko odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanego jubilata. W pakiecie Smart + zostały przewidziane specjalne warsztaty z animatorem. Wersja premium warsztatów jest dostępna w pakiecie Smart Premium.

Aby zadbać o idealne urodzinowe przyjęcie dla swojego dziecka wystarczy wybrać jeden z gotowych pakietów oraz salkę, która będzie najbliższa zainteresowaniom malucha np. salka sportowa, morska, kosmiczna, albo leśna. Ostatnim krokiem jest wybór warsztatów i innych atrakcji urodzinowych, co jest w zależności do pakietu, na który się zdecydowałeś. Bez względu na ostateczny wybór – dziecko i jego gości będą na pewno zachwyceni, a sama zabawa zostanie w ich pamięci na całe życie.