Impreza urodzinowa – na to hasło wszyscy wielbiciele energicznego tupania, opróżniania kieliszków oraz fałszowania do muzycznej składanki specjalnie ułożoną na tę okazję odrywają się od swoich zajęć i zadają kilka kluczowych pytań, zupełnie jak przypadki w naszym pięknym języku polskim: „Co? Gdzie? Jak? Kiedy? Z kim?”. Wiadomo, iż najlepsze imprezy odbywają się w gronie przyjaciół i już sama ich obecność gwarantuje dziką zabawę. Warto jednak zastanowić się, jak uświetnić jeszcze bardziej huczną rocznicę starzenia się. Oto kilka naszych propozycji – bierzcie i czerpcie!

Gra o kieliszek

Jenga to gra z pewnością znana wszystkim miłośnikom zabaw. A słyszeliście o jej wzbogaconej, wyjątkowej i nieporównywalnej z żadną inną wersji, totalnie wariackiej wersji –  z kieliszkami! Ta przewrotna imprezowa wieża rozkręci każdą balangę i to w tempie szybszym, niż ktokolwiek by się spodziewał. Udana zabawa więcej niż gwarantowana!

Jest selfie, jest impreza

Żadna dobra impreza nie może obejść się bez selfie – to już znak rozpoznawczy naszych czasów. I dobrze! Kolekcjonować wspomnienia można i trzeba, ale część zdecydowanie warto uwiecznić na zdjęciach. Fotobudka to odjechany pomysł na doskonałą zabawę na każdej imprezie. Można śmiało przebierać w dostępnych akcesoriach, stylizując się na dowolną osobę lub – uwaga – nawet zwierzę. Obudź w sobie salonowego lwa i pozuj do zdjęcia jak typowy drapieżca!

Serwuj chłodne drinki

W ferworze zabawy bardzo szybko zachciewa się nam zwilżyć gardło. Dla tych imprezowiczów, którzy przepadają za napojami, idealnie wprost sprawdzą się metalowe kostki do drinków. Dzięki nim Wasze ulubione drinki pozostaną doskonale schłodzone i – co niezmiernie ważne – nierozcieńczone. To prawdziwa gratka dla amatorów whisky, choć nie tylko; kostki sprawdzą się wyśmienicie w każdym napoju. Tak pomysłowe akcesoria możecie znaleźć w sklepach internetowych z nietuzinkowymi prezentami, takich jak na przykład na 4gift.pl. Pamiętajcie: na imprezie musi być gorąco, ale drinki muszą pozostać zimne!