Z okazji urodzin siostry można przygotować jej prezent-niespodziankę w postaci wyjątkowego przeżycia. Pomysłem na urodzinowy upominek dla nastolatki jest np.: lekcja makijażu czy kurs języka obcego online. Kilkuletniej siostrze można podarować kurs tańca dla dzieci czy zabawę w rodzinnym parku rozrywki. Oryginalnym prezentem dla kobiety jest indywidualna lekcja pole dance i relaksacyjny masaż ciała.

Prezenty dla dziecka

Oryginalny prezent dla niej to np. taniec dla dzieci. Kurs obejmuje kilka spotkań, w czasie których maluchy aktywnie spędzają czas przy muzyce i zabawie. To idealny prezent dla siostry, która na co dzień nie może usiedzieć w miejscu, lubi śpiewać i tańczyć. Z okazji urodzin bliskiej osoby można podarować jej warsztaty w manufakturze słodyczy. W czasie zajęć maluchy poznają tajniki wytwarzania i zdobienia cukierków i lizaków, a także mają niepowtarzalną okazję wykonać własne słodycze. Rodzinny park rozrywki to doskonałe miejsce do organizacji przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Liczne atrakcje, karuzele, huśtawki czy górskie kolejki nie pozwolą się nudzić.

Prezent dla nastoletniej dziewczyny

Wiek nastoletni to czas, kiedy młode dziewczyny zaczynają eksperymentować z makijażem. Młodszej siostrze można zatem ofiarować w prezencie urodzinowym voucher na indywidualną lekcję wykonywania make-upu. Zajęcia z profesjonalną wizażystką to nie tylko dobra zabawa, ale i sposób, aby poznać rodzaj swojej cery oraz kosmetyki, jakich używać do jej pielęgnacji, gdyż skóra nastolatki znacznie różni się od cery dojrzałej kobiety. Młodej dziewczynie, która marzy o karierze modelki można ofiarować profesjonalną sesję zdjęciową w studiu lub plenerze. Siostra poczuje się jak prawdziwa gwiazda, a fotografie z sesji będą wspaniałą pamiątką na długie lata. Świetnym prezentem dla nastoletniej dziewczyny jest również kurs języka obcego online. Zajęcia przez Internet pozwalają uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.

Prezent dla kobiety

Oryginalnym prezentem dla siostry są indywidualne zajęcia pole dance. Taniec na rurze to coraz częściej wybierana przez panie forma aktywności fizycznej. Pole dance angażuje niemalże wszystkie mięśnie ciała, zwłaszcza brzucha, nóg i ramion, a także uczy poruszać się w bardzo kobiecy i zmysłowy sposób. Miłośniczce sushi można podarować w prezencie kurs wykonywania tej japońskiej potrawy. W trakcie zajęć uczestnicy poznają rodzaje sushi, produkty oraz akcesoria niezbędne do jego wykonania. Kurs kończy się wspólną degustacją własnoręcznie przyrządzonych potraw. Pomysłem na prezent urodzinowy jest także voucher na dowolnie wybrany zabieg kosmetyczny. Dobrą formą relaksu jest masaż całego ciała, który odpręży, rozluźni mięśnie oraz pozwoli odpocząć.