Boże Narodzenie to bardzo rodzinne święta, w trakcie których obdarowuje się bliskich upominkami. Na prezenty pod choinką najbardziej czekają najmłodsi domownicy, warto zatem pomyśleć o oryginalnej świątecznej niespodziance dla nich. Pomysłem na prezent może być, np. lekcja śpiewu lub nurkowania, paintball laserowy czy warsztaty cukierkowe.

Pomysły na prezent dla niej

  • Zumba dla dzieci

Oryginalny pomysł na prezent świąteczny dla dziewczynki to np. karnet na zajęcia zumby dla najmłodszych. Za zajęciach dzieci poprzez zabawę poznają taniec i fitness. Ćwiczenia ruchowe wzmacniają mięśnie, uczą koordynacji i równowagi, a także rozwijają dziecięcą kreatywność.

  • Kreatywne warsztaty dla najmłodszych

Prezentami pod choinkę mogą być także kreatywne warsztaty dla dzieci. Dziecko można zabrać do fabryki cukierków, gdzie dowie się jak powstają słodycze i będzie miało niepowtarzalną okazję zrobić własne słodkości. Warsztaty tworzenia świec to zajęcia, które rozbudzają kreatywność i uczą cierpliwości. Dzieci z dowolnie wybranych kostek parafinowych uczą się tworzyć kolorowe świece, które potem mogą zabrać ze sobą do domu.

  • Lekcja śpiewu

Indywidualna lekcja wokalu to pomysł na prezent dla dziewczynki, która lubi śpiewać i jest muzykalna. Pod okiem profesjonalisty dziecko uczy się emisji głosu, interpretacji piosenek a nawet komponowania własnej muzyki. Lekcja śpiewu to doskonała zabawa dla każdej dziewczynki, która marzy o śpiewaniu dla dużej publiczności.

Pomysły na prezent dla niego

  • Monster truck dla dzieci

Dla małego fana motoryzacji przejażdżka monster truckiem będzie spełnieniem marzeń. Dziecko zajmuje fotel pasażera i w obecności opiekunka może korzystać z uroków jazdy w terenie ogromnym samochodem. Auto prowadzi instruktor.

  • Nauka nurkowania

Jeżeli dziecko lubi pływać, to lekcja nurkowania to prezent dla niego. Zajęcia odbywają się na basenie pod okiem instruktora. Maluch pozna najważniejsze zasady nurkowania i będzie mógł je przetestować w praktyce. Pod wodą jest także robione pamiątkowe zdjęcie.

  • Lot w tunelu aerodynamicznym

Pomysłem na prezent gwiazdkowy jest voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. Urządzenie wykorzystują skoczkowie spadochronowi do ćwiczeń. W tunelu wytwarzają się bowiem silne podmuchy powietrza, które unoszą człowieka nad ziemię. Dziecko zostaje ubrane w specjalny kombinezon, gogle oraz kask i przez kilka minut może spełnić marzenie o lataniu.

  • Paintball laserowy

Voucher na paintball laserowy to świetna zabawa dla każdego chłopca. Uczestnicy zabawy dostają broń, która strzela kolorową wiązką światła. Po trafieniu nim w przeciwnika, zostają mu odjęte wirtualne punkty, a zabawa toczy się dalej